بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی استاد عالی نسب

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 143 بازدید
User

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی استاد عالی نسب

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 143 بازدید

درباره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی استاد عالی نسب

بیمارستان استاد عالی نسب تبریز اولین بیمارستان کشور میباشد که درآن سامانه نوبت دهی تلفنی راه اندازی شده است. نوبت دهی تلفنی در بیمارستان عالی نسب از طریق شماره تماس ٣٢٣٠١٠١١ و سه روز قبل از تاریخ ویزیت از ساعت ٧:٣٠ صبح انجام می‌گیرد.

 

نکات قابل توجه در نوبت دهی تلفنی:

-    برای رزرو شماره، سه روز قبل از برنامه ویزیت پزشک مورد نظر ساعت ٧:٣٠ صبح با شماره تلفن ٣٢٣٠١٠١١ تماس بگیرید.


-    بعد از خوش آمد گویی کلید ٢ را فشار دهید.


-     سیستم اعلام می کند که شماره نظام پزشکی پزشک مورد نظر را وارد کرده و سپس کلید ستاره (*) را فشار دهید.  با این کار سیستم پزشک انتخابی را دریافت کرده و براساس اطلاعات موجود شما را راهنمایی خواهد نمود.


-     درصورت تکمیل ظرفیت پذیرش، سیستم قادر به پذیرش نفر اضافی حتی برای روزهای آینده نخواهد بود.                         خواهشمند است جهت اخذ نوبت تلفنی صرفاً کد ملی بیمار  وارد شود.


 

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی استاد عالی نسب تبریز یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در منطقه شمال غرب کشور می باشد که عملیات ساختمانی آن در تاریخ ١٨/١٢/١٣٧٠در زمینی به وسعت ٩٤١٩٤ مترمربع و با زیربنای ٤٥١٦٢ متر مربع در شهرک ارم آغاز گردید و در هفته اول شهریور ماه سال ١٣٨١ مقارن با هفته دولت توسط "وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و مسئولین محلی " مورد بهره برداری قرارگرفت و جزو اولین مراکزی است که موفق به اخذ گواهینامه ISO٩٠٠١:٢٠٠٠  از شرکت RWTUV در سال ١٣٨٣ و سیستم مدیریت یکپارچه IMS بر مبنای استانداردهای بین المللی زیست محیطی ISO ١٤٠٠١:٢٠٠٤، کیفیت ISO٩٠٠١:٢٠٠٠ و ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای OHSAS ١٨٠٠١:١٩٩٩ در سال ١٣٨٦ شده است.

بیمارستان استاد عالی نسب تبریز در راستای اجرای سیاستهای سازمان تأمین اجتماعی در عمل به تعهدات سازمانی در قبال درمان بیمه شدگان ایجاد شده و بعنوان واحد ملکی (درمان مستقیم)، در قالب نهاد عمومی غیر دولتی اداره می شود.
در حال حاضر این مرکز با داشتن ٣٠٠ تخت ثابت و ٢٩٩تخت فعال بعنوان  بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی در ردیف یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی درسطح کشور قرار دارد. پوشش درمانی این بیمارستان وسیع بوده و با دارا بودن بخشهای فوق تخصصی (جراحی قلب و عروق – آنکولوژی – گوارش - ریه) و بخشهای تخصصی جراحی – داخلی – اعصاب - CCU – قلب - ICU جنرال و واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی شامل آنژیوگرافی قلبی و مغزی – رادیولوژی – MRI –CT  اسکن – آزمایشگاه - پاتولوژی- اکوکاردیوگرافی و تست ورزش – آندوسکوپی – فیزیوتراپی - سنگ شکنی - دندانپزشکی - اورژانس و... با اتکاء بر نیروهای انسانی آگاه، مجرب، دانش مدار، معتقد و متعهد به آرمان های والای انسانی با رعایت اصل پاسخگویی و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و رعایت منشور حقوق بیمار، همراه با حفظ کرامت انسانی با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته روز نسبت به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در بخشهای سرپائی و بستری برای کلیه مراجعین با اولویت بیمه شدگان تأمین اجتماعی فعالیت می نماید.

از جمله روش های تشخیصی و درمانی پیشرفته که در این مرکز ارائه می شود شامل:

 بستن عروق تغذیه کننده تومور و شیمی درمانی با تزریق مستقیم داروی شیمی درمانی به داخل عروق تغذیه کننده تومور(کموآمبولیزاسیون)

 آمبولیزاسیون فیبروم رحمی

 آمبولیزاسیون آنوریسم های مغزی

 آنژیوپلاستی اینفراپوبلیته و نجات پای دیابتی بیماران

 کنترل و درمان خونریزیهای فعال گوارشی

 استنت گذاری مری، مجاری صفراوی و ...

 پولیپکتومی

  ا ERCP

 گاستروستومی از طریق آندوسکوپی (PEG)

 تعبیه بالن معدی

  اEUC اندوسونوگرافی تشخیصی درمانی

 تخلیه و تزریقات داخل حفرات و تومورها تحت سونوگرافی و سی تی اسکن

 نفروستومی با هدایت سونوگرافی و سی تی

 بیوپسی تحت گاید سونوگرافی و سی تی

 اعمال جراحی بزرگ شامل: توتال زانو– هیپ- آرتروسکوپی- CD گذاری مهره های گردنی و کمری– نفروکتومی و...

تخصص ها

  • بیمارستان تخصصی
  • بیمارستان فوق تخصصی

بیمه های طرف قرارداد

  • بیمه کمیته امداد
  • بیمه نیروهای مسلح
  • بیمه سلامت ایرانیان
  • بیمه تامین اجتماعی

0  نظرات

پرسش ها

هنوز پاسخی ارسال نشده.