بیمارستان ١٥خرداد ورامین

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 482 بازدید
User

بیمارستان ١٥خرداد ورامین

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 482 بازدید

درباره بیمارستان ١٥خرداد ورامین

احداث بیمارستان شهدای ١٥ خرداد ورامین از سال ١٣٧٢ توسط شرکت خانه سازی وابسته به تامین اجتماعی آغاز و در تیرماه ١٣٧٨ به بهره برداری رسید . از نظر جغرافیایی شهر ورامین در جنوب شرق استان تهران در دشت وسیع حاشیه کویر سیاه کوه واقع شده و جمعیتی بالغ یک میلیون نفر را درخود جای داده است . ترکیب جمعیت منطقه از نوع قومیت متشکل از تیره های بومی ورامین و مهاجرین اقوام لر، ترک ، کردو اتباع افاغنه می باشند. که از نظر در آمد اقتصادی از اقشار ضعیف جامعه می باشند.

مراکز درمانی سرپایی وابسته به بیمارستان شهدای ١٥ خرداد ورامین شامل پلی کلینیک شبانه روزی شهید آیت اله اشرفی اصفهانی ورامین ، پلی کلینیک شهید آیت اله دستغیب قرچک و پلی کلینیک مرحوم دکتر امانی پاکدشت می باشند . این مراکز به جهت قرار گرفتن در منطقه وسیع ورامین و حومه و چندین شهر همجوار با دارا بودن بیش از ١٥٠٠٠٠ نفر بیمه شده اصلی و ٢٥٠٠٠٠ نفرتحت تکفل و قرارگرفتن در مسیر شاهراه اصلی شرق کشور به لحاظ خدمات اورژانس از اهمیت خاص برخوردار است .

بیمارستان شهدای ١٥ خرداد ورامین تنها بیمارستان متعلق به سازمان تامین اجتماعی منطقه جنوب شرق استان تهران می باشد که فاصله این مرکز تا تهران حدود ٣٥ کیلومتر بوده و از نظر تشکیلات سازمانی زیر مجموعه اداره کل درمان استان تهران می باشد. شناسنامه بیمارستان

بخش های بستری ، اورژانس و ویژه :
اورژانس شامل : تحت نظر ، اتاق عمل سرپایی و اتاق CPR
بستری و ویژه : داخلی ، جراحی مردان ، جراحی زنان، زنان و زایمان،زایشگاه،اطفال و نوزادان،CCU , POST CCUاتاق عمل ،اورولوژی،گوش و حلق و بینی،چشم،عفونی،جراحی اعصاب،ارتوپدی
درمانگاههای تخصصی :
درمانگاه داخلی،جراحی عمومی،زنان زایمان،گوش و حلق و بینی،ارتوپدی،اطفال و نوزادان،بیهوشی،چشم پزشکی،عمومی،مامایی،آندوسکوپی،درمانگاه قلب،تست ورزش،واکسیناسیون،اکوکاردیوگرافی ، جراحی مغز و اعصاب،داخلی مغز و اعصاب،اورولوژی،تغذیه،واکسیناسیون،دندانپزشکی،اعصاب و روان.
خدمات پاراکلینیکی :
آزمایشگاه شامل بخش های : نمونه گیری،بیوشیمی،هماتولوژی،بانک خون،میکروب شناسی،انگل،ادرار،هورمون،پاتولوژی،سیتولوژی.
رادیولوژی شامل کلیه رادیوگرافی های ساده از جمله کمری،شکمی،IVP،عکس رنگی کلیه،گرافی دندان و سونوگرافی شامل : ساده،شکم،لگن.
فیزیوتراپی شامل ، آبدرمانی ، الکترودرمانی

تخصص ها

  • بیمارستان تخصصی

بیمه های طرف قرارداد

  • بیمه نیروهای مسلح
  • بیمه سلامت ایرانیان
  • بیمه تامین اجتماعی

0  نظرات

پرسش ها

هنوز پاسخی ارسال نشده.