بیمارستان شهید دکتر لواسانی

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 17 بازدید
User

بیمارستان شهید دکتر لواسانی

بیمارستان تامین اجتماعی
  • 17 بازدید

درباره بیمارستان شهید دکتر لواسانی

درسال ١٣٣٦ باغ سرخه حصار كه متعلق به پادشاهان قاجار بود و ناصرالدين شاه درآن باغ ساختمان دو طبقه اي را براي تفريح و شكار احداث نموده طبق مصوبه مجلس شوراي ملي جهت مداواي بيماران سلي سازمان بيمه هاي اجتماعي به آن سازمان واگذار مي شود . سازمان ساختمان قديمي را به بيمارستان تبديل نموده و در طول زمان ساختمان هاي ديگري كه به بلوكهاي پنجگانه معروفند بنا مي كند و سپس در محوطه بيمارستان ساختمان ٤ طبقه بخشهاي رواني ، ساختمان جراحي توراكس ( جراحي قلب فعلي ) ساختمان براي كودكان سلي ( جراحي و داخلي فعلي ) و بالاخره در سال ١٣٥٥ ساختمان پذيرش ، اورژانس و آزمايشگاه و بخش داخلي ( آنژيوگرافي ، سي سي يو و بخش داخلي قلب فعلي ) ساخته مي شود .
در سال ١٣٥٥ مجموعه اين بيمارستان در اختيار وزارت بهداري وقت قرار مي گيرد و اين بيمارستان كه يك بيمارستان ريوي و رواني بود تبديل به يك بيمارستان عمومي و جنرال مي شود .
در سال ١٣٦٩ كه حسب قانون الزام اين بيمارستان به سازمان تأمين اجتماعي بر مي گردد بيمارستاني كه از لحاظ ساختماني تشكيلاتي از حيز انتفاع افتاده بود ، با تصميم معاونت درمان وقت سازمان باتوجه نياز به بخش جراحي قلب و سي سي يو پس از بازسازي ساختمانهاي جراحي توراكس و ساختمان پذيرش و بخش داخلي تبديل به بخش هاي جراحي قلب ، سي سي يو ، آنژيوگرافي مي شوند و از سال ١٣٧٢ اين مجموعه فعاليت فوق تخصصي خود را به عنوان مركز درمان بيماريهاي قلب آغاز مي نمايد و از آن سال به بعد هر سال راندمان اين مجموعه بيشتر مي شود به طوريكه تا ارديبهشت سال ١٣٨٢ بيش از ١٥٠٠٠ مورد عمل جراحي قلب و تقريباً به همين اندازه نيز آنژيوگرافي ، آنژيوپلاستي و والولوپلاستي در بخش هاي مختلف بيمارستان انجام شده است .
در سال ١٣٨٣ اين بيمارستان شروع به ساخت پاويون آي سي يو و سالن آي سي يو به تعداد ١٢ تخت و تجهيز ساختمان نمود .
در سال ١٣٨٧ با افزايش آنژيوپلاستي و والولوپلاستي ، در جوار بخش آنژيوگرافي قبلي ساختمان آنژيوگرافي جديدبا ٢٤ تخت ساخته شد كه در سال ١٣٩١ فعاليت خود را آغاز نمود. همچنين در سال١٣٨٧ اقدام به بازسازي دو بخش سي سي يو و پست سي سي يو با تجهيز دستگاه ها و امكانات مدرن شده و از سال ٨٨ شروع بكار نمود . نمود . در اواخر سال ١٣٩٠ نسبت به باز سازي اورژانس مطابق با استاندارد روز اقدام و در اواسط سال ١٣٩١ مورد بهره برداري قرار گرفت.

اخذ نوبت از سیستم فقط با کد ملی امکان پذیر می باشد 

١. تماس با شماره تلفن ٧٧٣١٦٠٠٠

٢. نوبت دهی  برای فردا از ساعت ٧ صبح تا ١٢ شب.

٣. برای انتخاب پزشک عمومی ، متخصص و مامایی  کلید اعلام شده توسط اپراتور را انتخاب کنید .

٤. سپس ، سیستم نام پزشکان را اعلام می کند . شما می توانید پزشک مورد نظر خود را با فشردن کلید مربوطه انتخاب کنید.

٥. کد ملی خود را جهت گرفتن نوبت از طریق تلفن وارد نمایید.

٦. در پایان ، سیستم کد پیگیری و ساعت تقریبی حضور شما را در پلی کلینیک اعلام می نماید. لطفا در ساعت مقرر با در دست داشتن دفترچه بیمه و کد پیگیری در درمانگاه حضور بهم رسانید.

 

بیمارستان شهید دکتر لواسانی دارای امکانات زیر می باشد .

آدرس:
تهران، انتهای اتوبان همت شرق، اتوبان یاسینی شمال (سرخه حصار)

تلفن تماس :
نمابر .......................................................... 77312014
پذیرش ........................................................ 77312015
نوبت¬دهی .................................................. 77316000
تلفنخانه .................................................. 15-77311011

خدمات سرپایی: پزشک عمومی- دندانپزشکی- تزریقات وپانسمان- مشاوره روانپزشکی

خدمات بستری: اورژانس-قلب- داخلی- جراحی قلب - جراحی عمومی- گوش وحلق وبینی- روانپزشکی
بخش های ویژه: CCU - ICU

کلیه درمانگاههای خدمات بستری- طب کار

درمانگاههای فوق تخصصی: جراحی قلب- قلب کودکان- اینترونشنال

خدمات پاراکلینیک: آزمایشگاه- داروخانه – رادیولوژی – رادیوگرافی دندان سونوگرافی- سونوگرافی داپلر - فیزیوتراپی- نوار قلب- اکوکاردیوگرافی- تست ورزش- هولتر مانیتورینگ- آنژیوگرافی عروق – کاتتریسم- نوار مغز- آندوسکوپی( گاستروسکوپی- رکتوسیگموئیدسکوپی)- اکو از طریق مری- برونکوسکوپی- اسپیرومتری- اپتومتری - ادیومتری

تخصص ها

  • بیمارستان تخصصی

0  نظرات

پرسش ها

هنوز پاسخی ارسال نشده.